O nas

WELDER to dynamicznie rozwijająca się firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1995 r., początkowo funkcjonując pod nazwą ,,Zakład ślusarsko-spawalniczy”, której założycielem był p. Andrzej Kozyra.

Z upływem lat dzięki pracowitości, wytrwałości i wzajemnej współpracy ojca z synem, działalność ta zaczęła przekształcać się i dynamicznie rozwijać. Od 21 lat specjalizując się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania, o różnej mocy i poziomie automatyzacji.

Podążając za najnowszymi trendami rynku, staramy się zaspokoić wysokie wymagania stawiane nam przez klientów. Nasze wyroby są gwarantem wysokiej jakości, rzetelności i solidności wyrobów. Nieustannie doskonalimy parametry techniczne naszych urządzeń grzewczych, testujemy funkcjonalność i niezawodność nowych rozwiązań konstrukcyjnych oraz dbamy o estetykę wykonania. Stawiamy również duży nacisk na modernizację palenisk i automatyki regulującej procesami spalania. Dzięki produkcji urządzeń o wysokiej jakości udzielamy 10-letniej gwarancji na kocioł (blachy, spawy) i 2- letniej na podzespoły. 

Gwarantujemy szybki, fachowy serwis, opiekę pogwarancyjną, doradztwo techniczne oraz fachową i profesjonalną obsługę Klienta.

Naszą dewizą jest traktowanie naszych dostawców i klientów z sympatią, szacunkiem i zaufaniem, przy zachowaniu pełnej wymagalności we wzajemnych zobowiązaniach. Jako bezpośredni producent i wykonawca oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość naszych usług i wyrobów.